Hé jij daar!
Ik weet dat niet iedereen fan is van lopen met muziek, maar ik ben absoluut Team Met Een Power Song In Mijn Oren, Knal Ik Harder Dan Ooit Tevoren!
(Dit rijmpje was lame. Geen sorry. Ik vind het hilarisch :D)

Anyway. Ik heb mijn muziek echt zwaar nodig. Uiteraard loop ik soms ook gezellig in compagnie of luister ik al eens een podcast, maar wanneer ik alleen loop, zal ik zonder uitzondering voor de nodige beats zorgen. Zo freaky dat ik zelfs terug naar huis rijd (of op een andere dag ga lopen – geen grap :D) als ik lang alleen moet trainen en ik ben mijn oortjes vergeten.
Ik zei het zelf toch: FREAK.
Kwestie van mijn loopsongs niet al te beu te geraken, geef ik mijn afspeellijst natuurlijk regelmatig een update, maar er zijn er toch een paar die altijd werken en daarom lekker mogen blijven.
Hier mijn 11 power songs die mij ALTIJD dat extra duwtje extra geven, een lach op mijn afziengezicht toveren en mij (quasi) doen vergeten hoe stikkapot mijn benen zich werkelijk voelen:
11. Beyoncé – 7/11
10. Ne-Yo & Akon – Play Hard
9. Lady Gaga ft. Ariana Grande – Rain on Me
8. David Guetta – Titanium
7. Britney Spears – Work Bitch
6. Pitbull ft. Christina Aguilera – Feel this Moment
5. Enrique Iglesias – Súbeme la Radio
4. Ava Max – Kings & Queens
3. Sia – Unstoppable
2. Jennifer Lopez – Dance Again
1.Lady Gaga – The Edge of Glory
Heb jij ook nog geweldige power songs? Laat zeker weten in de reacties hieronder! Ik vul mijn afspeellijst binnenkort héél graag nog eens aan.
Dikke zweetknuffels en veel XOXO’tjes,
INGE XXX
Peter koelewijn. Kom van dat dak af
LikeGeliked door 1 persoon
Als ik een wedstrijd of belangrijker loopje loop dan de rest, vraag ik altijd aan vrienden welk liedje ze me ‘schenken’. Die verzamel ik dan zonder uitzondering op een Spotify lijst. Daar zitten soms rare liedjes tussen die niet echt mijn smaak zijn, maar dus, daar zitten wel knallers bij. Ik zeg u, probeer eens niet met een big smile te lopen met “take my love ” in je oren (ik zie net dat ik hem niet meer terugvinden op Spotify)
LikeGeliked door 1 persoon
Oooh, klinkt als een topplan! Ga ik ook zeker eens doen, al zal het niet direct voor wedstrijden zijn, maar gewoon … voor een training of zo 😀 XXX
LikeLike